آقای چسب، نمایندگی فروش تسا در ایران

تاریخچه تسا

تسا فعالیت خود را با تولید یک بانداژ چسب شروع کرد. اولین چسب تسا در سال 1890 در یک آزمایشگاه کوچک تولید شد و سپس در سال 1896 اولید نوارچسب صنعتی بصورت رسمی معرفی و با برند تسا وارد بازار شد.

در حال حاظر تسا یکی از شناخته ترین و معروف ترین تولیدکنندگان چسب در جهان می باشد که برای صنایع مختلف ساختمانی، ماشین آلات، خودروسازی و خاندگی محصول ارائه می دهد.

توسعه تسا

در اوایل دهه 1950 هنوز بسیاری از ساختمان ها در شهرهای مختلف آلمان در اثر جنگ به شدت آسیب دیده بودند و صنعت ساختمان در آلمان محصولات با کیفیتی نداشت. این مشکل به مهندسان تسا ایده ای داد که برای درزبندی پنجره های و درب های ساختمان ها اقدام به تولید یک نوع چسب کنند که همه مردم بتوانند از آن برای درزبندی پنجره های و درب ها استفاده کنند. این محصول به نام tesa moll در بازار وارد شد و حتی امروزه نیز یکی از محصولات پرفروش تسا می باشد.

تسا چه نوع چسب هایی تولید میکند؟

شرکت تسا (tesa)محصولات متنوعی را تولید می‌کند که شامل نوار چسب‌های مختلف برای استفاده‌های گوناگون، از جمله بسته‌بندی، رنگ‌آمیزی، کاربردهای صنعتی، تزئینات خانگی، و چسب‌های مقاوم در برابر حرارت برای استفاده در صنعت خودروسازی و الکترونیک. برخی از محصولات مخصوص خانگی شامل چسب‌های دوطرفه، نوار چسب‌های قابل حمل، و انواع مختلف نوار چسب برای تعمیرات خانگی هستند.

درباره مسترچسب، نماینده شرکت تسا

در ایران، شرکت "مسترچسب" به عنوان نماینده رسمی شرکت tesa فعالیت می‌کند. مسترچسب با توجه به استانداردهای بین‌المللی tesa، محصولات با کیفیت و پیشرفته این شرکت را به بازار ایران می‌رساند. این شرکت با توجه به تنوع محصولات tesa، در زمینه‌های گوناگونی از جمله بسته‌بندی، صنعت و ساختمان، چسب های خانگی و خودرو، خدمات ارائه می‌دهد. از طرفی، مسترچسب همواره در پی ارتقا و توسعه گسترده‌تر فعالیت‌های خود در بازار ایران است.

خرید از نمایندگی تزا
خرید عمده چسب
چسب تسا لوگوی تسا
اولین چسب نواری تسا اولین چسب نواری تسا
دفتر مرکزی تسا در هامبورگ دفتر مرکزی تسا در هامبورگ آلمان

آمار و ارقام تسا

+100

فعالیت در بیش از 100 کشور

+5000

کارکنان در سراسر جهان

+100

هر سال بیش از 100 نوآوری

+7000

تنوع بیش از 7000 محصول