درباره آقای چسب

فروشگاه آقای چسب فعالیت خود را از دی ماه سال 1396 آغاز کرده است و تا امروز در غرب تهران توانسته است مجموعه ای کامل از محصولات صنعت چسب را در کنار هم گردآوری کند و در قلب خودروسازی کشور به تامین قطعات چسبدار مورد نیاز این صنعت دست باید. امروز برآن شدیم تا برای رفاه مشتریان اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنیم تا مشتریان عزیزمان به ساده ترین و سریع ترین روش محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند.

گرچه حضور آقای چسب در بازار به عدد ۵ سال نزدیک می‌شود اما همواره یک دغدغه بزرگ برای افراد این مجموعه وجود داشت! دغدغه افرادی که از بازار متنوع پایتخت و دیگر شهرهای بزرگ دور هستند و نمی توانند محصولات با کیفیت برند های مطرح را خریداری کنند و به همین علت فروش اینترنتی آقای چسب ایران راه اندازی شد تا هر هموطنی در هرکجای ایران بتواند بهترین کیفیت را با قیمتی معقول و رقابتی خریداری کند

محسن حیدری آقای چسب

محسن حیدری، آقای چسب و دلایل موفقیت آن

موسس مجموعه آقای چسب ایران، محسن حیدری بیش از دو دهه در این حوزه فعالیت دارد و جزو افرادی است که خاک تولید را خورده اند! وی در سال های اولیه فعالیت خود، تولیدات قطعات چسب دار، فومی و اسفنجی را با برند بتافوم در دستور کار قرار داد و بعدها در فکر راه اندازی مرکز تخصصی با نام آقای چسب ایران افتاد تا با برند مستر چسب که تنها نماینده رسمی چسب های نواری تخصصی از قبیل برزنتی، کنفی، پارچه ای و بسته بندی است و اصالت اروپایی و آمریکایی دارد، قدمی بزرگ برای رفاه حال مشتریان بردارد.